Для того, щоб стати оптовим клієнтом компанії «Арт Ленд Україна», Вам необхідно зареєструватися на нашому сайті, заповнивши всі необхідні поля. Після цього з Вами зв'яжеться наш менеджер, щоб уточнити деталі та розповісти про пропонований нами асортимент і умови співпраці по закупівлі товарів для скрапу оптом.

 Увага! Наша компанія укладає договір лише з організаціями і підприємцями, що здійснюють роздрібну торгівлю через роздрібну мережу або інтернет-магазин. Ми не відпускаємо товар за оптовими цінами для особистого використання, у тому числі (особливо) за системою спільних закупівель.

Після знайомства з Вами і узгодження умов, наш менеджер авторізує Вас на нашому сайті і висилає Вам наші прайс-листи і бланк договору. Вам стануть доступні оптові ціни і рекомендовані роздрібні ціни (РРЦ). Ви повинні максимально дотримуватися РРЦ. У договорі прописані допустимі значення відступу від РРЦ. ТОВ «Арт Ленд Україна» веде ретельну перевірку всіх точок торгівлі своїм продуктом на предмет її презентації і відповідності ціновій політиці. Ці заходи введені для підтримки "чесного бізнесу" і виявлення організаторів "спільних закупівель", які руйнують ринок. Розміщення в своїх інтернетах-магазинах, блогах, сторіночках соц. мереж, каталогах і будь-яким іншим способом оптових цін на продукцію ТОВ «Арт Ленд Україна» суворо заборонено, це конфіденційна інформація.

 При недотриманні умов співпраці, ТОВ «Арт Ленд Україна» залишає за собою право розірвати договір в однобічному порядку. 

 Після підписання договору Вам буде призначений Ваш особистий менеджер, з яким відбуватиметься все Ваше подальше спілкування. Замовлення Ви зможете розміщувати або на даному сайті, або в прайс-листах через електронну пошту.

З першим відвантаженням Вам будуть вислані супровідні документи (накладні, сертифікати), а також 2 екземпляри договору, додаткова умова про здійснення відвантаження через певну транспортну компанію, копії необхідних засновницьких документів і ін. Переконливе прохання: оперативно повертати підписані з Вашого боку екземпляри документів (договір, допугода) поштою.

Мінімальна сума першої закупівлі, згідно з правилами нашої компанії, складає 1500 гривень; мінімальна сума всіх подальших закупівель - 500 гривень.

Знижки: Ми цінуємо кожного нашого клієнта і у вдячність за співпрацю з нами ради Вам запропонувати систему разових і накопичувальних знижок.

Разові знижки починають "працювати" при одноразовій закупівлі на суму від:

-3000 гривень; в цьому випадку ми зможемо запропонувати Вам знижку у розмірі 5% на ТМ Scrapberrys, Hobby&you, Art of Mini  і знижку у розмірі 2% на всі інші бренди;

-7000 гривень; в цьому випадку ми зможемо запропонувати Вам знижку у розмірі 6% на ТМ Scrapberrys, Hobby&you, Art of Mini і знижку у розмірі 3% на всі інші бренди;

-10000 гривень; в цьому випадку ми зможемо запропонувати Вам знижку у розмірі 10% на ТМ Scrapberrys, Hobby&you, Art of Mini  і знижку у розмірі 7% на всі інші бренди. 

Додатково у вдячність за регулярність Ваших замовлень ми готові запропонувати Вам частотні знижки, які в обов'язковому порядку, при дотриманні всіх необхідних умов,  підсумовуватимуться з разовими знижками.

Так, у вдячність за те що часовий інтервал між двома Вашими замовленнями не перевищує:

-термін 20 календарних днів, ми з радістю віддячимо Вам додатковою знижкою у розмірі 3%, незалежно від бренду, яка підсумовуватиметься із разовою знижкою.

- 30 календарних днів, ми з радістю віддячимо Вам додатковою знижкою у розмірі 1,5%, незалежно від бренду, яка підсумовуватиметься із разовою знижкою.

Накопичувальні знижки ми надаємо на підставі Вашого середньомісячного відвантаження за підсумками 4-х місяців плідної співпраці з нашою компанією. Так, досягнувши 4-х місяців роботи з нами середньомісячного відвантаження в

 - 6500 гривень (26000 гривень за 4 місяца) ми зможемо Вам запропонувати знижки ТМ Scrapberrys, Hobby&you, Art of Mini   у розмірі 7% і на всіх інших ТМ у розмірі 3% від суми Вашого замовлення на наступних 4 місяці. Це означає, що якщо Ви вийшли на накопичувальну знижку в 7% і 3%, залежно від бренду, дана знижка закріплюється за Вами і залишається такій протягом 4х місяців. Проте, якщо за підсумками 4х місяців протягом яких Ви користувалися накопичувальною знижкою суми замовлень після знижки була менше вказаної величини, то знижка втрачається.

- 10000 гривень (40000 гривень за 4 місяца) ми зможемо Вам запропонувати знижки ТМ Scrapberrys, Hobby&you, Art of Mini   у розмірі 10% і на всіх інших ТМ у розмірі 7% від суми Вашого замовлення на наступних 4 місяці.

У випадку, якщо за підсумками Вашого замовлення до Вас може бути застосовна сума разової та частотної знижки або накопичувальна знижка - застосовується та, яка більше.

Однак у будь-якому випадку масімальна знижка не може перевищувати 10% на ТМ Scrapberrys, Hobby&you, Art of Mini  і знижку у розмірі 7% на всі останні бренди. 

Звертаємо Вашу увагу, що будь-які знижки не розповсюджуються на закупівлю (відправку) вартістю менше за 500 грн. 

Доставка: по Україні будь-яким перевізником: Нова Пошта, Ін-тайм, Делівері, Нічний експрес, Міст експрес, Автолюкс, з умовами перевезення можна ознайомитись на сайті транспортної компанії.  По Києву безкоштовна кур'єрська доставка здійснюється при сумі замовлення від 2000 грн, у іншому випадку вартість доставки складає 50грн. Також по Києву можна скористатись послугами перевізника Нова Пошта.

 

Арт Ленд Україна - товари для рукоділля оптом.

^Вгору^